بهترین ماشین های ریش تراش و ماشین اصلاح مخصوص مردان

اگر می خواهید موهای صورت خود را حفظ کنید و یا ظاهری شیک و لکه دار را ترجیح دهید ، به موی مناسب ریش برای کار نیاز دارید. همین اتفاق می افتد اگر شما بعد از تراشیدن نزدیک عمل می کنید - اگر از تیغ برقی اشتباه برای کوتاه کردن موهای خود استفاده کرده یا سر خود را تراشیده اید ، خطرات ناخوشایند ، بریدگی های دردناک و سوختگی را تحریک خواهید کرد.

با راهنمایی نظافت ما به شما کمک می کنیم بهترین تیغ ​​برقی را برای نیازهای خود انتخاب کنید. و حتی اگر تیم TechRadar هنوز هیچ موردی را در این لیست "بهترین ها" آزمایش نکرده است ، ما سبوس های خود را قربانی تعدادی محصول زیر کردیم.

با توجه به این موضوع ، امروز برترین و محبوب ترین گزینه ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم و انتخابی از تیغ های برقی و برش ریش انتخاب کرده ایم که بر اساس این معیارها متناسب با نیاز شما خواهد بود: قیمت ، تعداد تیغه ، پیوست ، ضد آب ، اصلاح گزینه های ژل ، قابلیت حمل ، سیم یا کابل ، سهولت در نظافت ، عملکرد و حتی ویژگی های هوشمند.

چه بخواهید خودتان را از صاف کننده قدیمی سوپ خلاص کنید و هم اینکه سالیان سال ریزش ریش را حفظ کنید ، ما بهترین برش های برقی و اصلاح کننده های ریش موجود امروز را گرد آورده ایم.
ما همه این محصولات را در آزمایشگاههای آزمایشگاهی خود نداریم ، اما بر اساس نظر و دانش متخصص ما از معتبرترین مارک های اطراف ، فکر می کنیم این موارد به خوبی قابل بررسی هستند.

انتخاب ما در بررسی های آنلاین ، شهرت برند ، قابلیت محصول و ویژگی های منحصر به فرد برای کمک به شما در انتخاب تیغ مناسب برای شما کمک می کند.


تبلیغات
اصلاح کننده فوق العاده قلاب BaByliss (اعتبار تصویر: Babyliss)
اصلاح کننده ریش فوق العاده مردانه BaByliss
طراحان ساده ساخته شده است

89.17 یورو
مشاهده در AMAZON
مشاهده همه قیمت ها (2 یافت شده)
باتری عالی عملکرد شارژ باتری بسیار خوب و بادوام با دوام بسیار طولانی و بدون تحمل اصلاح سایز نزدیک
اگر ایده تراشیدن نزدیک باعث خزیدن پوست صورت شما می شود ، ممکن است Super Stubble BaByliss Men برای شما مناسب باشد. این وسیله ای مناسب برای تراشیدن ریش به طول های مختلف است و باعث می شود که حفظ تنه های طراح به خصوص نسیم باشد. شما می توانید بین 0.4 میلی متر تا 5 میلی متر را انتخاب کنید ، و از صاف کننده استفاده کنید که آیا ریش شما مرطوب یا خشک است زیرا 100٪ ضد آب است.

شانه مناسب پوست و سر محفظه انعطاف پذیر اجازه می دهد تا ریش ریش در سهولت از بینایی فازی شما عبور کند ، و ما شخصاً هیچ وقت از تیغه ها خسته نشده ایم. نیازی به نگرانی در مورد تراشیدن اواسط تراشیدن نیست ، زیرا باتری حداکثر 70 دقیقه طول می کشد و عملکرد شارژ سریع دارد تا بتواند انرژی کافی برای یک اصلاح را فراهم کند. همچنین یک چراغ LED بزرگ در تریمر وجود دارد که می توانید دقیقاً مدت زمان طولانی تر شدن آن را ببینید تا هزینه آن تمام نشود.(اعتبار تصویر: فیلیپس)
سری 6000 فیلیپس نورلکو شیور
یک تیغ ملایم

96.90 یورو
مشاهده در IDEALO DE
96.90 یورو
مشاهده در Büroshop24 DE

150.90 یورو
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (9 یافت شده)
سر شیفت قوی اما ملایم برای تغییر زاویه های سخت و ضد آب عمر باتری دیگر
اگر پوست خاصی حساس دارید و به ریش تراش مؤثر هستید ، اما هنوز هم ملایم هستید ، Philips باید نام تجاری شما باشد. سری 6000 تراشنده های فیلیپس نورلکو با 72 تیغه MiniProtect SkinProtect که برای گرفتن موها بدون خراشیدن پوست شما طراحی شده است. تیغه ها در سه حلقه ComfortGlide قرار گرفته اند که می توانند در جهات مختلف انعطاف پذیر شوند تا زاویه های دشوار گردن را آسانتر کنند. حتی می توانید آن را با سرعت کمتری اجرا کنید تا از تحریک نشوید.

ما دوست داریم که این امکان را برای شما فراهم کند تا بتوانید با راحتی بیشتری با ژل اصلاح ، اصلاح کنید اما آرزو می کنیم این مدل قیمتی کاملاً ضد آب باشد تا تمیز کردن (و مانع کردن) آسان تر شود. ما همچنین آرزو می کنیم که این باتری کمی طولانی تر بین شارژها باشد ، اما با وجود این اشکالات ، ما از ویژگی شارژ سریع 5 دقیقه ای و نشانگر LED که نشان می دهد اگر از آب خارج هستید ، استفاده می کنید ، یا در صورت نیاز به تمیز کردن ، یا اگر شما دوست داریم. باید سر را تعویض کند


(اعتبار تصویر: فیلیپس)
سری Philips Norelco Shaver S9000 Prestige
ریش تراشنده قدرتمند و با قیمت مناسب

پایین سهام
369.99 یورو
مشاهده در RAKUTEN DE
491.57 یورو
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
پوشش ضد اصطکاک ضد آب و باتری دیجیتال نمایش عالی
فکر کردن در مورد چگونگی دریافت تیغ برقی کثیف نیست: فکر نکرده است که با موها ، پوست مرده و میکروب های غیب بسته شده باشد - تمیز کردن آنها بسیار سخت است. اما خط S9000 Prestige تراشنده های فیلیپس نورلکو دارای هسته ای ضد آب است ، به این معنی که می توانید هر زمان که بخواهید آن را تمیز کنید. بعضی از مدلها حتی دارای یک ایستگاه تمیز کردن اتوماتیک هستند که S9000 Prestige را تمیز و خشک می کند ، در حالی که تیغه های NanoTech را روغن کاری می کند تا کاملاً تیز باشد.

اگر مایل هستید بیش از دو برابر قیمت سری 6000 بپردازید ، سری S9000 Prestige تقریباً هر ویژگی مورد نظر شما را در تیغ برقی به سبک دوار می بخشد. سر آن به هشت جهت می چرخد ​​و شامل یک سنسور است که طول ریش شما را تشخیص می دهد و تیغه ها را به ترتیب تنظیم می کند. علاوه بر این ، تیغ صفحه نمایش دیجیتالی دستی را نشان می دهد که زمان باقی مانده ، سه سرعت اصلاح - از جمله حالت "سریع" و یک پوشش ضد اصطکاک را روی حلقه ها نشان می دهد تا از پوست شما حتی بیشتر محافظت کند.

تبلیغات

(اعتبار تصویر: پاناسونیک)
پاناسونیک Arc5
موتور قدرتمند برای ریش تراش فوق العاده نزدیک


110 یورو
مشاهده در AMAZON
230.74 یورو
نمایش در آمازون
مشاهده همه قیمت ها (3 یافت شده)
5 تیغه برای باتری 14000 دور در دقیقه باتری هدایت 45 دقیقه باتری قابل تنظیم
اگر روزانه تراش می دهید ، ممکن است یک مدل تیغه برقی چند منظوره ساده تر بر خلاف مدل تیغه دوار ترجیح دهید. اگرچه این ریش تراشها محافظت پوست کمتری دارند ، اما به طور کلی اصلاح نزدیکتر می کنید. Panasonic Arc5 قدرتمند و کارآمد ، به طور مداوم به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین تیغ ​​های برقی در سراسر جهان است. این موتور خطی 14000 برش در دقیقه (دور در دقیقه) دارد که پنج پره آن را نیرو می بخشد - در حالی که بیشتر تیغ ها چهار یا کمتر ارائه می دهند.

مانند Philips Prestige ، یک قاب ضد آب ، سنسور برای تشخیص طول ریش ، صفحه نمایش دیجیتال باتری LCD و یک سر محوری دارد. اگرچه بر خلاف پرستیژ ، تنها 45 دقیقه از عمر باتری آن خوب است ، اما آن را از نظر قیمت و توانایی محوری در 16 جهت ضرب و شتم می کند. اگر به گردنتان اعتماد دارید تا بتوانید Arc5 را به چه میزان کارآیی داشته باشید ، توصیف یک تیغ برقی آسان برای ما است.


منبع
https://www.techradar.com/best/best-electric-razors-and-beard-trimmers

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *